| icEmaN10 a întrebat:

Cine stie daca de sf.Andrei e liber (nu se face scoala)?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este liber.
http://www.avocatnet.ro/......e-ele.html
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

Se vehicula ca e liber, dar pana la urma nu este.

| FlorinDiablo a răspuns:

Da e liber

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Salutare,cu siguranta nu e liber, nu a fost niciodata si nu cred ca va fi in viitorul apropiat!

| DraGfirE a răspuns:

Da si pe 2 decembrie avem zi libera e super ca o sa scap de mate, engleza de ore naspa si pe 2 de orele cu directoarea laughing

| claudiucop a răspuns:

Nu e sarbatoare recunoscuta national. asa ar fi trebuit sa fie de fiecare onomastica. si de sf. stefan, sf ioan etc/?laughing)

| PierdutăInVise a răspuns:

Nu e liber, se face scoala pentru ca este miercuri.

| anna_3159 a răspuns:

Din pacate pentru tine si pentru altii ca tine.nu,nu este liber.vom fi nevoiti sa mergem la scoala!