| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie fizica de clasa a 10 a?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este voie sa se faca teme scolare pe aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ar trebuii tu sa stii, ca tu mergi la scoală, dar se vede ca nu va învață nimic acolo, sau tu nu te straduiesti sa inveti si acum ceri ajutorul altora.De ce nu suni o colega de clasa care este mai atentă decît tine la ore, sa te ajute, sau ai sunat si nu vrea sa te ajute?

| LPCTSTR a răspuns:

Pai, n-avem de unde sti daca acest Cine știe fizica de clasa a 10-a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profa

| Mlarisa58 a răspuns (pentru DecstarIsBackAgainMtfk):

Am niste exercitii pe care trebuie sa le fac pentru azi, poti sa ma ajuti?