| nicko a întrebat:

Cine stie un site de expresii pentru. compuneri?

Răspuns Câştigător
| yadora a răspuns:

Pe " didactic.ro"

10 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa? mai citeste si tu ca sa ai idei, ...sau cauta pe google,.

| stefybx a răspuns:

Scrie pe google chiar aceste cuvinte si vei gasi omultime de-a site-uri despre ce te intereseaza pe teme si compuneri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.compuneri.co

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zarzarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expresi pentru compuneri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sciu bbbbbbb

| nicko explică:

"pai romanticgirlXI"cred ca vara asta am citit destul si mie imi trebuia un site pentru expresii pentru altceva, nu pentru. ca sa fac compuneri copiind expresii cu carul

| alexboy a răspuns:

Stiu unul ce ma ajutat si pe mine la compuneri http://www.compuneri.co.cc/tag/expresii-frumoase/ si succes la compunere