| T0T a întrebat:

Cineva care vrea să dea la facultatea de arta teatrală și cinematografică anul ăsta? Este admitere? Pe ce se bazează?

Răspuns Câştigător
| Omori a răspuns:

S-ar putea sa incerc si eu.Asta de care vorbesti tu este universitate si are 2 facultati.Admiterea depinde de specializarea pe care o vrei.
http://unatc.ro/admitere/licenta.php

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am vrut acum un an, dar e cam greu sa ai succes si am cautat altceva, nu mai stiu cum intri, parca trebuie sa dai si o proba practica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce intrebi, dar mi-ar placea sa fiu actor in hollywood. semnat misteriosul domn Mozart.