| osutavirgulanoua a întrebat:

Clasa a 9-a mate info bilingv >engleza- Se face doar geografia Marii Britanii? Sau si istorie si SUA... Si diferentele daca vreau sa ma mut de la mate info simplu la bilingv la ce se dau? Materia e la fel pentru toate liceele din Romania? Va rog am foarte mare nevoie de ajutor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sunshine_3662 a răspuns:

In clasa a 9a doar geografia. Intr-a 10-a doar istoria, intr-a 11-a cultura si civilizatia, iar intr-a 12-a nu mai stiu...Pai.ai dat examenul de bilingv? Presupun ca treci a9a. Nu stiu ce diferente poti da, daca nu ai dat bilingvul.

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pfff. dai teza la mate.rom.isto.biologie.engleza.info I don't want to see bafta.ai sa ai nevoiewinking