| lc13cm3 a întrebat:

Școala începe marți(mâine) sau miercuri?

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Miercuri reincepe.

| sierra1 a răspuns:

Răspunsul câștigător e MIERCURI dar tu poți începe lunea ailaltă și zici că te-ai înzăpezit și de aia nu ai ajuns la timp. Se poartă motivările astea!

| Lioana a răspuns:

Vacanta e pana in 10 aprilie 2018. Deci de miercuri trebuie sa mergi la scoala.
Poti vedea aici structura anului scolar:
http://adevarul.ro/......index.html

| MihaiNicu23 a răspuns:

Miercuri incepe sigur, v-ati invatat la scoala cu a 3 a zi de Paste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâine, vezi să nu lipsești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanța de Paște 2018 este programată în perioada 31 martie și 10 aprilie, elevii întroducându-se la şcoala miercuri, 11 aprilie.

| AlexSalling a răspuns:

Marti

| Victoria18 a răspuns:

Miercuri incepe!

| devilshelp a răspuns:

Miercuri. Cauta pe net ca e o stire de acum 11 ore unde scrie

| Danielachan a răspuns:

Miercuri

| SecretDarky a răspuns:

Miercuri

| Iobagul a răspuns:

Nu stiu, sunt si eu curios de raspun, eu unu m auzit ca si maine stam acasa si miercuri se vine la scoala.

| Cleooo123 a răspuns:

Miercuri

| MargotKlava a răspuns:

Miercuri

| andrei1111234 a răspuns:

Miercuri, 11.04. 2018

| Dunarintu_Mihaela_1980 a răspuns:

Miercuri