| marniii a întrebat:

Copiii au voi cu telefoane la orfelinte? Daca primesc unul cadou, de exemplu.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Copiii au voi cu telefoane la orfelinte?"

in orice orfelint e voi

| dullcat a răspuns:

Tind sa cred ca nu, ar trebui sa fie o oarecare egalitate intre ei si nu mi s-ar parea drept unii sa aiba si altii nu.Iar daca ai de gand sa oferi astfel de cadouri scumpe, mai bine te duci periodic sa verifici, deoarece adesea bunurile, chiar si mancarea, sunt luate de angajatii de acolo pentru proprii copii, sau in general propria locuinta.

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred

| anonim3247 a răspuns:

Nu fură nimeni ceva din orfelinat.