| troleibuz a întrebat:

Copiii vostri primesc la gradinita teme si fise de facut acasa?

Răspuns Câştigător
| EmiliaVasile1801 a răspuns:

Fratele meu are 3 ani și e în grupa mică. Stă toată familia ca să facă teme cu el, inclusiv eu, bona lui, tata și mama. Cam 4 fișe\săptămână. Au așteptări mari de la ei, ținând cont că nici nu au stare...

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Volumul temelor depinde de educator. Copiii de la gradinita nu sunt integrati pe platforma Google Classroom, de aceea unii educatori cauta alternative de a tine legatura cu cei mici si trimit materialele pe Facebook sau Whatsapp (cu ajutorul parintilor, evident). Se trimit fise de lucru sau materiale video de vizionat (depinde de subiectul abordat).

| gabicoo a răspuns:

Ai mei primesc eseuri și referate!
E la grădinița de genii!
winking