| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca anul acesta va fi concurenta la facultatea de medicina sau scolile postliceale sanitare mai mare sau mai mica fata de anul trecut tinand cont de situatia din tara?

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Va fi la fel. Pandemia de acum nu inseamna ca se va mai repeta curand, deci nu au de ce sa fuga

| sierra1 a răspuns:

Clar, va fi inghesuială peste tot - NIMENI nu va pica bacul că se va da pe baza mediei clasei a 12 a

| RobertMoon a răspuns (pentru sierra1):

Sper să nu fie așa, eu care am luat bacul acum 3 ani sunt nedreptățit daca voi concura cu cei care l-au luat acum pe moca.

| sierra1 a răspuns (pentru RobertMoon):

Franța așa face. pariez că și la noi va fi așa