| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este posibil sa iau bacul cu 10 pe linie? Sunt in a 10-a si învăț mult in direcția asta, e un lucru pe care mi-l doresc foarte mult

Cei care ati dat deja bacul, cum v-ați pregătit?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa nu te consideri perfecta. Multi au luat note mai mici sau chiar au picat pe acest considerent. Cum nu te cunosc, nu pot spune daca iei 10 sau 5.

| noname2021 a răspuns:

Daca tu inveti mult si iti dai silinta sunt absolut sigura ca il vei lua cu 10. Daca vrei cu 10 si crezi ca nu te pricepi la anumite materii poti face putina pregatire ca sa te ajute mai bine sa intelegi unele lucruri.Esti abia a 10, ai timp sa inveti si sa te pregatesti foarte bine pana cand o sa ajungi sa il dai. Sfatul meu e sa te concentrezi bine, sa acorzi timp si rabdare invatatului si vei ajunge sa il iei cu ce note doresti.