| Steve9999 a întrebat:

Credeti ca media de admitere la liceu va fi mult mai mare in anul asta?(eu cred ca va fi macar cu 0, 50)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna exista o sansa, de asta sa nu te indoiesti!
Aplica, ca sa nu regreti vreodata ca nici macar nu ai incercat.
Sa-ti tie cu noroc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cati canditati sunt si cate locuri disponibile, la acel liceu, ocupandu-se locurile, de la cei cu note f mari...pana se completeaza toate locurile.
ca media nu-i standard si nu se pastreaza in fiecare an.

| Steve9999 explică (pentru Violleta2022):

Ala e al 4 lea liceu si eu sunt 600+ deci sunt mort...

| Steve9999 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Steve9999):

Intotdeauna exista o sansa, de asta sa nu te indoiesti!
Aplica, ca sa nu regreti vreodata ca nici macar nu ai incercat.
Sa-ti tie cu noroc!

| PsyhoChild a răspuns:

Depinde de liceu si cum a excelat in anul trecut

| Steve9999 explică (pentru PsyhoChild):

Da dar am 9 23 si sunt pe locul 600 si ceva, nu stiu daca intru la un liceu la care anul trecut s-a intrat cu 8 70

| PsyhoChild a răspuns (pentru Steve9999):

Da, poti sa intri.

| PsyhoChild a răspuns (pentru Steve9999):

Dar nu uita ca sunt sanse sa nu intri deoarece tu o sa pui mai multe licee pe lista si poate nu vei intra acolo