| antonia_2289 a întrebat:

Credeti ca o sa creasca mediile liceu anul asta avand in vedere ce note MARI s-au luat?

3 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Anul acesta examenele au fost mai grele, comparativ cu anul trecut, mai ales la matematica.
Totusi mediile de admitere sunt mai mari, astfel ultima medie de intrare a liceelor va fi mai mare cu 4-5 sutimi decat anul trecut.
Deci mediile de intrare la liceu vor creste cu siguranta.

| blueberry05 a răspuns:

Vor creste, si mediile chiar trebuiau sa fie mai mari, dar daca elevii sunt inconstienti nu ai ce sa le faci.Anul trecut a fost mai simplu dar mi se pare normal, pentru ca cei de anul trecut au dat si teze.

| CandyES a răspuns:

Nui adevarathee hee. Noua nea spus la scoala ca sau luat note mici in majoritatea cazuriilorwinking si ca probabil o sa mai scada unpicsmug nu esti bine informatawinking.