| GabrielXD354 a întrebat:

Credeti ca o sa creasca mult mediile de admitere tinand cont ca a fost destul de usor examenul? Eu vreau la un liceu unde anul trecut s-a intrat cu 8.90, iar mie o sa imi iasa media intre 9.10-9.25.Credeti ca sunt sanse sa intru acolo?

Răspuns Câştigător
| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Si anul trecut au fost subiecte usoare. Ai incredere in tine, vei ajunge la liceul care ti-l doresti. Mare diferenta nu are cum sa fie intre medii.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune.

| Daniellllll1 a răspuns:

Si anul trecut nu a fost usor examenul sau ce? O sa poti intra aproape oriunde cu media aia.