| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca va fi grea Evaluarea Nationala de maine la mate? happy Imi puteti da si mie cateva variante oficiale pentru examenul la mate?

Răspuns Câştigător
| Seraph_3236 a răspuns:

Eu sper sa fie grea :) La mate ma pricep mult mai bine decat la romana, si dupa ziua de ieri ma cam oftic. Nu am pus c.subiectiva si am pierdut 6 pct pe prostie, cand si daca dadeam la ghici probabil scriam subiectiva (fara sa apelez la logica). Si ma oftic rau de tot =)) Sunt pe aici cateva varianate dar nu stiu cat de oficiale sunt (mai ales ca prin bareme am vazut si greseli si unele exercitii sunt f prost formulate) ==> http://www.mateinfo.ro/......-2010-2011

| Anonim199707 a răspuns (pentru Seraph_3236):

Eu sper sa fie usorrr straight face p.s:nu prea ma pricep asa de bine la mate sad

1 răspuns: