| pinkflower a întrebat:

Credeti ca va fi usor la evaluarea nationala la matematica? Anul trecut a fost super usor.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Va fi la fel ca si anul trecut. Bafta!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu,cred vitoarele generatie de elevi care va fi pe clasa a 8 a, la evaluarea nationala va fi mai mult greu la matematica

| aurora23 a răspuns:

Acuma media de la evaluarea nationala va fi de 75/ si ma gandesc ca s-ar putea sa fie putin mai greu fata de anul trecut si mi-e imi pare rau ca n-am prins testele de anul trecut.Tin sa iti urez mult succes la examen si fara teama.

| Cristina1994c a răspuns:

Nu vreau sa te panichez, dar cred ca va fi putin mai greu decat anul trecut.