| MotoBlitz a întrebat:

Credeți ca vor exista ierni viitoare fără un fulg de nea in România? Observ că deja ninsoarea s-a transformat in ploaie.

Răspuns Câştigător
| Tatiana2af a răspuns:

Probabil va exista. Nu pentru prea multa vreme, presupun ca va ma ningea pentru următorii 50-100 ani, încălzirea globală o ca transforma încet încet in ploaie ( asa cum ai zis tu ) si după o vreme nu va mai exista deloc

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Păi te cam contrazici, aici ziceai că nu apucăm incă 2 ani!

https://www.tpu.ro/......-prostesc/

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Pai se vede ca ai chef de ceartă!

| MotoBlitz explică (pentru Tatiana2af):

Așa face mereu, nu se simte bine până nu se ceartă cu cineva...

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Păi nu dragă, te intreb cinstit și cu eleganță: când ai mințit, la intrebarea aia sau la răspunsul ăsta, că e evident (deși te faci că nu vezi) că te contrazici

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Este o întrebare care nu e adresată pentru tine. Nimeni nu te-a întrebat daca ma contrazic s-au nu. Oricum nu-i treaba ta, învață sa nu te bagi in probleme altora

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

"Este o întrebare care nu e adresată pentru tine" - greșit! intrebările și prin umare site-ul se adresează intregii comunități!

"Nimeni nu te-a întrebat daca ma contrazic s-au nu" - corect DAR văzând că tu nu iți dai seama e asta, e de datoria mea (aparțin site-ului) să-ți cer să precizezi când spui adevărul și când minți pentru a nu-l deruta pe cel ce intreabă

"mesaj privat: te rog sa ma lasi in pace. Daca ma lași te las si eu"
aici e un schimb de opinii și păreri argumentate. In asta constă progresul. Să ințeleg că nu-l vrei?

| MotoBlitz explică (pentru Tatiana2af):

Nu-ți mai bate capul. Omul are ochelari de cal, vede și înțelege doar ce vrea el sad

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Vreau sa taci, atat

| Tatiana2af a răspuns (pentru MotoBlitz):

Stiu, doar ca e super enervantă

| sierra1 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Moto mamă, te emoționează și pe tine (până la lacrimi?) intervențiile profunde de mai sus?

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

" Maia2003 a răspuns : Vreau sa taci, atat"

asta e tot ce poți, adică ai dat tot ce ai mai bun din tine?

31 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"deja ninsoarea s-a transformat in ploaie"

Moto mamă, fii calm, e abia 3 decembrie!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, la munte.

| ReddY25 a răspuns:

E orice posibil

| Tatiana2af a răspuns:

Vrei sa iti zic ce cred despre tine, nu? Sa faci pe victima? Nu-mi pasa. Daca ai creier de vierme (si probabil si arati asa) nu e vina mea. Pacat ca părinții tai nu aveau bani de durex. Apropo, nu-l baga pe Motto in asta.
Sa știi ca poate maică-mea ii proastă da' a ta le întrece pe toate

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

" Maia2003 : Sa știi ca poate maică-mea ii proastă"

e ok că am ajuns la un numitor comun. Dezvoltă!

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Nu

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Macar a mea are inteligenta si nu ca a ta, care probabil a mai făcut inca 4 ca tine. Populațiea se descurca si fara fițe de astea

| Tatiana2af a răspuns:

Bine,nu sunt dar nu mă deranja

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Nu mai da răspunsuri mincinoase și n-am nici o problemă

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Tu chiar crezi ca zăpada va mai exista peste 1000 de ani? Presupun că tu ești din categoria "fumez si arunc țigările pe jos" daca nu e asta sigur e" animale nu merita empatie" eu nu mint, planeta chiar e într-o perioadă de încălzire globală și ghețarii se topesc, probabil nu va mai fii zăpadă. De ce spui ca eu mint cand tu nici macar nu te gândești la viitor?

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

îți zic: "nu ești in stare să dai o replică gândită"
apoi tu: "Bine, nu sunt dar nu mă deranja"

păi ce facem aici, ai chemat pe altcineva să scrie in locul tău?

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Ce ai? Am fost de acord cu tine, si asta îți displace?

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Rezultă că admiți că NU ești in măsură dă dai o replică deci cine scrie acum, NU ești tu

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Adevarat! In locul meu scrie un bărbat de be venus!

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

" Maia2003: In locul meu scrie un bărbat de be venus!"

ahaaaa, așa se explică coerența exprimării!

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Exact! In sfârșit ți-ai dat seama!

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

"un bărbat de be venus!"?

coerent, ce să zic...

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

"Sierra1: " un bărbat de pe venus!"?
coerent, ce să zic..."
Toată lumea care citește ce-mi scrii tu stie pentru cine e adresat mesajul, nu mai trebuie sa mai zici.
M-am saturat de ceart asta ( probabil si tu) asa oricat mai scrii o sa te ignor, pentru ca altfel nu știu cum rezolva problema ca eu dau "răspunsuri mincinoase"

| Tatiana2af a răspuns (pentru sierra1):

Te rog lăsăma

| sierra1 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Iar MINȚI cu nerușinare și mai și pui un citat FALS. Ia uite aici mincinosule/mincinoaso ce ai scris

https://imgur.com/a/Gfn0hAo