| MisterKat a întrebat:

Credeti in astrologie?

Răspuns Câştigător
| Alyyy a răspuns:

Da, dupa parerea mea, este un alt fel de a interpreta lucrurile si intamplarile din jurul nostru ( sau mai bine spus, de deasupra noastra big grin ). chiar daca de multe ori ceea ce prezice horoscopul nu se adevereste, poate cuiva in toata lumea asta chiar i s-a intamplat acel lucru si poate ea/el nici nu a observat... mie mi se pare grozav sa poti descifra acele semne de pe cer... poate suna cam bizar sau cam stiintifico fantastic dar chiar asa cred.acum mno... fiecare cu opiniile lui happy

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu nu. Magie, astrologie, chestii de genul... Nu. Am insa o parere buna despre cristaloterapie, unii o baga in aceeasi categorie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

NU.

| kh1ss a răspuns:

Da

| selef a răspuns:

Nu-mi plac superstitiile, deci nu cred in astrologie.

| Cryss a răspuns:

Recunosc, cateodata ma cam las influentata blushing, chiar daca stiu ca nu e ceva adevarat laughing.

| JustMeFlory a răspuns:

Da...desi nu sunt genul care sa ma uit mereu la horoscop sa vad ce mai scrie acolo.

| Ella_6365 a răspuns:

Pot sa zic ca sunt undeva pe la mijloc, si asta pentru ca de multe ori s-a intamplat ca cei ce se ocupa cu asta sa se inshele

| ladyy a răspuns:

Eu una nu cred in asa numita ''ASTROLOGIE''. Daca in zilele urmatoare ai vreun concurs, si taman astrologul zice ca-ti va merge rau pe parcursul acestor zile, tu ce vei face? Sigur ca vei incepe sa iti faci griji, si nu stii daca vei proceda corect plecind...Sunt unele persoane care cred, dar familia noastra nimeni nu crede, chiar sami prezica cel mai mare astrolog si cel mai vestit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mă pasionează.
Da, cred în ea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E O STIINTA, PANA LA URMA. DACA TE GANDESTI CA MEDICINA E O STIINTA INEXACTA, DE CE N AI CREDE IN STELE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea este incorect pusa. Voiai sa intrebi "vredeti in sarlatanie?" Si raspunsul va fi "DA", sint multi fraieri care dau bani sa se lase prostiti. La fel cum sint multi fraieri care platesc ghicitoare, sa le indruge alea cretinisme si dupa ce pleaca sa auda in urma lor "Cind mai ai probleme sa mai vii la mine mamica" si apoi cu voce mai infundata "pampalaule"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erata credeti nu vredeti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, nu credeam pana nu am avut o sedinta online cu Antonia Dragomir-astrolog psiholog. ce pot sa spun e ca mi-a spus totul ca si cum m-ar fi cunoscut personal http://www.astrolog-psiholog.ro/

| milarexa a răspuns:

Da. iar asta pesupune sa cunosti un astrolog adevarat...