| AnaMaria_6651 a întrebat:

Credeti in Bloody Mary? Ati incercat ritualul?

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Nu cred si nu am incercatlaughing

| bistriteanul a răspuns:

Nu am incercat ritualul si nici nu cred ca are efect, Bloody Mary e doar un personaj dintr-o veche legenda care acum vrea sa sperie lumea care citeste mica povestioara!

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu am incercat si nu o sa incerc, @bistriteanul are dreptate, este o veche legenda.

| luga a răspuns:

Stie cineva cu faci sa o vezi pe bloody mary in oglinda?

| BlackJollie a răspuns:

Eu am incercat de 2 ori : odata acasa singura si odata la scoala in baie ( nu sunt ferestre si decat am stins lumina ) nu s-a intamplat nimic plus ca oglinda este o combunatie de nisip si argint ce foloseste razele luminoase pentru a reda obiectele. Cum sa apara aia in oglinda?!