| Flav a întrebat:

Credeti in testul Poligraf-detector de minciuni?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. E mai mai mult o formalitate, probele cu testul poligraf nu se accepta ca dovezi la proceswinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Uneori ajung sa-mi cred minciunile, asa ca poligraful ar fi inutil.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca cineva poate fi pregatit sa il pacaleasca. Am vazut doar in filme dar mi-ar placea sa ma joc cu el.

| swet girl 22 a răspuns:

Nu. o persoana testata are emotii si de aceea se zice ca a fost testata.trebuie sa stii sa te stapanesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu. Sunt un fel de Toma necredinciosul al epocii moderne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care-i faza cu testul, dar daca reusesti s-o minti pe tovarasa mea, asta o sa-ti fie floare la ureche de fentat.
Inca incerc sa-mi dau seama cum face.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testul poligraf nu e acceptat in justitie dintr-o singura cauza.Nu-i sigur in totalitatea oamenilor testati si deci nu pot crede in ceva care nu-i sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-au testat la Mythbusters si nau reusit sa-l pacaleasca.
Eu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cred intr-un test este impropriu spus. Dar daca am incredere intr-un test pot spune. In testul poligraf nu am incredere. Sint nevinovati care-l pica deoarece sint emotivi si sint vinovati care-l trec pentru ca reusesc sa-si controleze foarte bine emotiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci 1 la mana s-a demonstrat ca nu poti fraieri un test poligraf.tot ce stiti voi ati vazut in filme, nu e luat ca proba in proces dar din 2012 va fi proba, traiasca goaglewinking! asa ca dati si voi cateva milioane si duva si va jucati cu elwinking

| adeline_3977 a răspuns:

Da cred in testul poligrafului pentru ca exista reactii fiziologice care apar si nu pot fi controlate cu puterea mintii: frecventa batailor inimii sau raectii cutanate( transpiratia mainii).

| annelyn a răspuns:

Noo, nici gand!