| ionutborcea a întrebat:

Crezi că e vreo țară pe care nu ai vizita-o și de ce?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

In primul rand tarile islamice,in care predomina pericolul iminent,apoi in tarile sarace,jegoase, apoi in tarile unde te poti imbolnavii de diversi paraziti, sau exista riscul sa fi muscat de serpi, scorpioni, chestii din astea.Singura tara in care imi doresc tare de tot sa merg si de ce nu, sa si locuiesc macar o perioada ar fi Coreea de sud.Ca mine stiu ca sunt multe persoane care iubesc tot ce tine de aceasta minunata tara

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Exista unde nu te simti in siguranta din cauza situatiei politice.In tarile de unde vin emigrantii de exemplu.Acolo nu m-as duce nici sa ma plateasca.

| GabiDumitrescu a răspuns:

China. Pentru ca sunt niste nenorociti. Mai degraba m-as duce in Coreea de Nord - macar aia se stie ca sunt nenorociti si nu incearca sa pozeze in democratie...

| Bizon95 a răspuns:

Nici o tara in care se aplica ORICAT DE VAG legea islamica
mai ales ca femeie, acolo poti fi arestata ca ai fost violata!
NO SHlT
pe ei nu ii intereseaza ca femeia nu a putut face nimic, ci doar ca a facut sex cu un barbat cu care nu era casatorita!
si altele, MULTE ALTELE!
mi se pare atat de revoltator ca m-as uita cu suspiciune la fiecare om si fiecare miscare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Coreea de Nord. Sunt sătul de dictatură și comunism.

| edit28 a răspuns:

Toata Africa.