| AnonimaBi a întrebat:

Cu ce am putea sa-i determinam pe turistii straini ca sa viziteze Romania?

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Un prim pas ar fi sa ii tratam cum trebuie, sa le asiguram protectia si conditiile pe care le scriem in prospect, si sa ne facem publicitate.

| neutrino a răspuns:

Ce rau ti-au facut ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbim strict de turism, atunci este necesar sa existe o infrastructura pentru pentru formele de turism promovate, o infrastructura decenta a transporturilor, un personal mai calificat, si specializat in ceea ce priveste managementul superior, si bineinteles un raport calitate/pret pe pachetul de servicii cat mai eficient.
Romania este frumoasa, doar ca nu e descoperita in totalitate. Cei ce zic ca Romania este tara tuturor belelelor, atunci inseamna ca au fost indobitociti.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cu traditiile si istoria noastra. Si nu in ultimul rand, cu locurile frumoase din Romania.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Vrei să fii ţepuit la fiecare colţ de stradă? Vrei să te convingi că nu există mentalitate mai idioată decât cea din România?
Alege România.
Super ofertă! 2 în 1.

| kameleonic a răspuns:

Sa mai organizam campionate europene la diferite sporturi.Sa ne iubim mai mult tara si sa nu mai facem reclama negativa peste tot! Sa fim patrioti! Avem o tara mult mai frumoasa decat multe alte tari din Europa.

| AndraDea a răspuns:

Cu locurile frumoase din Romania, cu noi campionate la fotbal, tenis, handbal etc!