| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Cu media de admitere la liceu 7, 50 potu intra la Economic sau Spiru Haret? Stau in Ploiesti

3 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Aproape de sfarsitul anului scolar iti va da o brosura cu toate liceele din orasul tau si cu ultima medie cu care s-a intrat anul trecut la profilul din liceul respectiv si vezi daca te incadrezi in aceea medie...mult succes la examen si la admiterea la liceu si sa intri unde iti doresti

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru zaratu):

Multumesc dar asa ca medie 7, 50 ar fi ok?

| zaratu a răspuns:

Da,media este foarte buna, dar ti-am depinde ultima media de anul trecut si profilul la care vrei sa intri si cel mai important este nota din examen