| anonim_4396 a întrebat:

Cu media generală 4, 50 la o materie, promovezi la materia respectiva?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca nu, ramai corigenta pe acel semestru iar in al dolea semestru ai nevoie de media 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai media 5 pe un semestru si 4 pe unul, nu.
Daca media semestriala e 4, 50, da.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apreciez activitatea la intrebarile mele:*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi cam vine notificare mereu. thinking

| Alexand3ru1 a răspuns:

Da.Sigur
Se rotunjeste si iasa 5, o medie de trecere.

| NikFlorian a răspuns:

Din pacate nu, aceea persoana o sa dea examen de corigenta in vara dar daca il admite va fi ca si cum nu ar fi fost corigenta.

| anonim_4396 explică (pentru NikFlorian):

Si tie iti apreciez activitatea la intrebarile melehappy

| Andreei555555 a răspuns:

Din cate stiu, nu. De exemplu eu am avut 4.50 la chimie intr-un an si aia a zis ca nu trec. Cred ca o sa te asculte la tablă. Sa vada daca te drece sau nu. Asa a fost in cazul meu. Acum nu stiu ce fel de profesor ai la materia respectiva si daca iti rotujeeste media la 5 fară sa te asculte.