| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin in viitor terapeut de medicina alternativa.Ce trebuie sa învăț? Unde trebuie sa merg?
Mi-am cumpărat cartea Terapia Teta Boli și Afecțiuni a fost destul de scumpă nu mai vreau sa cumpăr și alte carti deocamdată și mai am cartea Medium Medical.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Site-ul opmca.ro explica care sunt cerintele pentru a putea practica ce se numeste "medicina alternativa". Are si o lista de cursuri acreditate ( la pretuti de la 150 de euro in sus). Mult succes!