| Parintele a întrebat:

Cum ar fi aratat lumea daca Germania nu ar fi pierdut al doilea razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Elimina-i pe tigani, evrei, negri, comunisti, homosexuali, bolnavi de mongoloism sau de idiotism, pitici etc. juma din state la japonezi plus tot pacificul si restul un imens lagar de concentrare...asa ar arata lumea daca Germania nu ar fi pierdut WW II

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Poi...cum sa arate.cred ca cu totii am fi fost niste hilteristi desavarsiti. poate. c-o fi fost mai bine. da` na daca asa a fost sa fie, si Germania sa piarda.thinking

| Wtf9000 a răspuns:

Nu ar mai fi existat prosti/proaste, cocalari/pitipoance, manele, ROMANIA etc... Ar fi fost excelent.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu am mai fi trait 50 de ani sub comunism.

| Dragosgan a răspuns:

Pai chiar ar fi fost mai bine decat acum.Pentru ca Adolf era prieten bun cu maresalul Antonescu, am fii castigat Basarabia, Bucovina si am fii recuperat si nordul Transilvaniei.Si astazi tara noastra nu s-ar numii Romania, cred ca un nume mai bun, care nu include tiganii.

| claudya a răspuns:

Am fi vb si noi obligatoriu germana

| Princessee a răspuns:

Buna intrebare. Si eu sunt curioasa...
Dar, ca un raspuns, nu stiu sa iti raspund la intrebare.

| alexxx_3182 a răspuns:

Ne'am fi inkinat la NEFERTITI...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi foarte Blonda si cu ochii Albastri
Acum am fi vorbit aici in germana.

Ar fi fost o catastrofa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi fost foarte grav.Germania era o mare putere ca U. S. A si Rusia si multe tari mici ar fi devenit provincii germane ceea ce ar fi fost ingrozitor.Sa fim mandri ca suntem liberi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma ar fi castigat japonezii! iti inchipui?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum dar in mod sigur vorbeam germana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nu ar fi aratat cum arata aziwinking