| B3R34DY a întrebat:

Cum as putea invata anatomia mai usor? Stie cineva vreo aplicatie care m-ar putea ajut sa invat mai usor? Precizez ca sunt student in anul I la Kinetoterapie!

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Chiar uitandu-te in paralel pe corpul uman in legatura cu ce corespunde cand citesti. Ai incercat asa?

| B3R34DY explică (pentru Celcestietot):

Chiar ma gandeam la asta!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara aplicatii, doar dupa manuale si ce vi se preda la cursuri, invatat din carti.
Inca nu s-au creat aplicatii pentru lectiile de anatomie, totul se invatat dupa manuale, fiindca nu sta nimeni sa invete dupa telefoane sau sa puna poze si explicatii pe aplicatii.

Imi pare rau sa-ti spun, dar anatomia chiar nu se poate invata usor, fara sa nu tocesti pe rupte. Fiindca totul este acolo foarte important si nu-si permite nimeni sa greseasca ceva, ca omoara omul.