| LittleandLiars a întrebat:

Cum copiati la teste? (metode noi )big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu i-au un plic de serox.ala in care se baga foile de serox si pun lipici pe partea de sus. dupa o bag in banca si o lipesc in partea de sus a interiorului bancii.si de aici. e simplu.bagi acolo fituicele.si ce mai aibig grin

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Telefonul e cheia succesuluihee hee
Face genialul clasei problema apoi ne trimite tuturor problemuta printr-un smshappySau macar cateva indicatiihee heeSau batrana fituicawinking

| CosteaVlad a răspuns:

Eu la lucrări când copiez stau picior peste picior cu caietul pe genunchi, lipit de bancă, iar când nu se uită profa, pac, îl scot, mă mai inspir un pic şi-l bag la loc. După parerea mea e una din cele mai sigure metode de copiat. big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Din memorie.

| Ea12345 a răspuns:

Avem si profi pe site don't tell anyone Fituicile mereu la moda >big grin

| alecs871 a răspuns:

Poze cu telefonul.

| Minty a răspuns:

Pai deschid cartea sau caietul cand nu se uita profu sau profa si dai la copy-paste! desi mai rar, de obicei invat

| User a răspuns:

Pai simplu, imi pun caietul sub foaia de test si cand nu se uita, copy-paste.

| danaalexa a răspuns:

Scrii in interioru penaruluiwinkingdirect pe el!(nu pe fitzuici)

| danaalexa a răspuns:

Aa si daca ai telefon cu ecran mare faci poza.sau iti scrii intr-un mesaj salvat in schite si mai ales daca copiezi la fizica sau chimie, zici ca caluclezi pe telefon si de fapt te uiti in mesajtongue

| romanionu a răspuns:

Iei o foaie si un pix care nu mai scrie
Si iti zgarii pe foaie tot ce te intereseaza cu pixul...:p

Răspuns utilizator avertizat
| LCD a răspuns:

Clasica metoda cu fituica.
Nu am dat niciodata gres cu ealaughing

| ale_4786 a răspuns:

Eu scriu in telefon laughing. Si iata 9 la fizica si 1 punct in + ca am fost cuminte la inspectie => 10 cool.

| llllllllllll a răspuns:

1. Scrii pe telefon
2.Scrii pe banca

| JessyTGR a răspuns:

laughing
scrieti pe un biletel [definitii.ma rog ce iri trebuie]apoi il pui la baza bluzei care o ai pe tineastfel incat cand stai jos sa poti intoarce bluza si sa vezi biletul big grin
sper ca ai inteles ce am vrut sa zicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda noua: nu copiez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe palma, din caiet si de la colegul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu servite.sau iau foaie dubla, in interior in scriu micut si usor cu reionul ce nu stiu si in timpul testului deschid foaia dubla... ai grija sa nu uiti sa stergi la urma cu radiera copiuteletongue

| Phantelul a răspuns:

Cea mai buna metoda ever scrii pe banca si pui foaia peste nu ai cum sa fi prins

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Cand nu se uita profa uitate la colega ta de banca! eu asa am facut, si am luat 10

| bug94 a răspuns:

Cu o sticla de cola. Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=MIIYjaP4_Lk La mine a functionat:-bd