leonardk
| leonardk a întrebat:

Cum credeti ca se vor solutiona negocierile dintre guvern si sindicatele din invatamant?

Răspuns Câştigător
| blackkrose a răspuns:

Ca si pana acum ..profi raman fara bani iar guvernu le spune minciuni.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca nu sunt bani, de unde sa le dea?

| anonim a răspuns:

Grav.

| csintalan a răspuns:

...cum s-a intamplat si pana acum, la sfarsit ne razgandim,...

| Cryss a răspuns:

O sa ii prosteasca iar, oricum cum suntem in criza guvernul nu are de unde sa le dea ani. tongue
Chiar nu vreau sa inghete anul, sper cumva sa se rezolvehappy.

| claudya a răspuns:

Nasoala de tot e treaba asta cu profii si totul pica pe saracii care trebuie sa dea tezele nationale si chiar si cei cu bacul

| Ella_6365 a răspuns:

Nu stiu, dar am auzit ca s-ar putea sa se amane iar teza la romana... phuay d capu meu

| ellai a răspuns:

Pun pariu ca profii iar o sa iasa cu buzunarele goale din treba asta...

| guralivul a răspuns:

Da, o sa ii abureasca dar o sa se rezolve. nici la profesori nu le convine situatia 'de greva'. oricum cei mai afectati de asta sunt copii cu toate ca ei nu realizeaza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru care s-a intamplat si pana acum. o sa ii prosteasca iar si iar.

| katty197 a răspuns:

Eu cred ca vor obtine cei 6% din pib