| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e la un curs facut de AJOFM(agentia de somaj?)Adica vine profesorul ca la scoala si iti preda de luni pana vineri, iti da teste, dai examen sau cum e?
De exemplu:comunicare limba engleza sau operator pc

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Se fac de 2-3 ori pe saptamana, nu in fiecare zi. Depinde de curs. Taica-meu face unul de op pc, nu e mare fis. La sfarsit parca le da si ceva examen - certificat de absolvire. Nu stiu ca inca nu l-a terminat. happy

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Doar le preda si mai fac si ceva laborator parca. La sfarsit teste. Probabil depinde cit dureaza in functie de oras/profesor. Intereseaza-te, fa-l. Ideea e ca daca esti un utilizator mediu de calculator/internet nu inveti mai nimic nou.