| Anaaaa13 a întrebat:

Cum este bacul la econimie? Sunt la profilul filologie si m-am decis sa dau bacul la aceasta materie insa nu sunt foarte importanta? Si cam ce nivel de matematica trebuie sa stii pentru a rezolva cele doua probleme?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce din toate materiile fix economia ai ales-o? MErgeti frate pe logica, sociologie sau geografie.

| Anaaaa13 explică (pentru Adry05):

Pemtru ca ulterior vreau sa dau la Drept! Dar totusi nu aceasta era intrebarea

| Adry05 a răspuns (pentru Anaaaa13):

Daca vrei sa dai la drept si ai admitere din economie, da, merita. Altfel nu.