| KitKat15 a întrebat:

Cum faci ca atunci cand 2 persoane sunt admini al unui grup pe facebook, sa "dezaminizezi" pe unul dintre ei?

Răspuns Câştigător
| Iulian_Dady_Dady_1997 a răspuns:

Cum ai intrat pe pagina iti arata prima data Editeaza pagina dai click acolo apoi iti arata Roluri de administratori apoi iti arata in dreapta la fiecare cate un x mic da i pe el apoi dai de jos pe Salvare si iti apare sa pui o parola acolo trebuie sa pui parola ta de la facebook

2 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Ce sa-i faci, ma? Sa-l "dezaminizezi"?

| KitKat15 explică (pentru LNK):

Sa nu mai fie admin. Ce-i asa de greu de inteles? Iulian a prins ideea. raised eyebrows