| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sunt inteligent?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inveti cu usurinta, rezolvi cu mare usurinta probleme dificle de matematica, chimie, fizica, intelegi rapid situatiile, chiar si pe cele dificile, gandesti repede si iei decizii care se dovedesc ulterior bune.

| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti un test de IQ!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca esti pe TPU esti inteligent.

| Claudiu1905 a răspuns:

Parerile despre ce inseamna sa fii inteligent sunt impartite, unii spun ca trebuie sa stii matematica si fizica, altii spun ca trebuie sa stii sa te descurci in situatii dificile. Parerea mea e ca ambele variante sunt adevarate, doar ca trebuie sa ne impacam unii cu altii si sa lucram impreuna, ca separat e dezastru.

| Edisor27 a răspuns:

Fa-ti un test de IQ. Si iti vei da seama. Sau stii foarte bine matematica si alte materii.

| dulgherunicu a răspuns:

Dupa intrebare pe care ai pus-o, nu cred ca esti.

| Veltorb a răspuns:

Nu mai pui această întrebare.