| Manjulikutza a întrebat:

Cum imi pot sterge contul pe duolingo?
Am sters aplicatia dar cand am instalat.o eram la acelasi nivel.
Aveam curs din romana in engleza si am dat din engleza in spaniola dar acum vreau sa dau inapoi si ju stiu cum

Răspuns Câştigător
| DixieP a răspuns:

Daca tu iti mai doresti sa inveti pe Duolingo, nu este nevoie sa iti stergi contul. Daca studiezi pe PC, intri in setari si te uiti in partea stanga unde e o coloana. Da pe "Limba studiata", apoi pe "Vezi toate cursurile" si iti va aparea o caseta, undeva sub poza ta, unde schimbi limba pe romana. Dupa alegi orice curs iti doresti! big grin
Daca esti pe telefon cauti "Adauga curs" apoi alege optiunea dorita.
Daca chiar tii neaparat sa il dezactivezi, intra in setari (pe PC) si cauta "Dezactiveaza-mi contul".