| Siracuzia a întrebat:

Cum imi sterg contul de pe Clopotel?
Acord

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Pai trebuie sa ii dai pe forumul lui Aurel care este administratorului, si ii spui ca vrei ca acel cont (trebuie sa fii logata ca sa ii trm mesajul)sa fie sters :* totul este okSucces kiss

2 răspunsuri:
| εмiLч97 a răspuns:

Eu nu cred ca va putea fi sters, dar o prietena mi-a zis ca trebuie sa dai pe forumul lui Aurel care este administratorului, si ii spui ca vrei ca acel cont sa fie sters
P. S:trebuie sa fii logat ca sa ii trimiti mesajul

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Intri pe pagina lui Aurel şi îi trimiţi un mesaj privat că vrei să-ţi ştergi contul, dar trebuie să fii şi în acelaş timp pe contul respectiv, altfel îţi va şterge alt cont.

Fundiţă?