| antohianda a întrebat:

Cum o cheama in realitate pe prietena cea mai buna a lui Alex din serialul MAGICIENII DIN WAVERLY PLACE (Harper).
Eu stiu ca, cand incepe serialul apare numele ei real dar eu vroiam asa numele ei in momentul asta ca dupa aia cand vad serialul si apare numele ei uit sa fac ce vreau sa vad la ea.Multumesc.Scuzati detaliile lungi.

Răspuns Câştigător
| Eille2EtcnupD a răspuns:

Jennifer stone http://en.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Stone

| antohianda explică (pentru Eille2EtcnupD):

Eille2EtcnupD : ai ghicit! chiar la Wikipedia vroiam sa dau despre ea!

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru antohianda):

Cu placere. p[ai nici eu nu mai stiam cum o cheama asa ca am inttrat la wizzards of waverly place pe wiki si acolo am vazut si mi-am adus aminte. si am zis ca daca tot sunt la wikipedia, dc sa nu iti dau si site-ul?

| antohianda explică (pentru Eille2EtcnupD):

Aaa da chiar puteam sa dau direct acolo.

8 răspunsuri:
| Bianca2505 a răspuns:

Jennifer Stone happy

| jucaria a răspuns:

Jennifer Stone funda?

| SweetyPeach a răspuns:

Jennifer Stone o cheama happy

| alexiamari a răspuns:

Jennifer Stone e Harper!happy

| Zaharia_Andrei_1962 a răspuns:

Jennifer Stone este numele ei! Daca vrei te rog sa imi dai fundita love struck