| Daria a întrebat:

Cum o sa fie admiterea la liceu pentru la anul, nu stiti? Pentru cei care sunt acum clasa a VII-a.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta acest site, www.edu.ro
Pa, pa.

| BoRaK_7316 a răspuns:

O sa fie o sedintza cu Parintii si copii iar acolo in functiie de medie veti bifa 8 Liceebig grin O sa aveti 4 casute pentru fiecare liceu (liceele sunt de fapt Numere de ex 9342 Lic Brancusi Craiova ) Nu O Sa Fie Grea o Sa Fie chiar foarte usoarahappy eu sunt in clasa 9winking

| iulya_9118 a răspuns:

Pai si eu sunt cl a8-a.nici eu nu prea stiu exact.dar stiu ca notele dl exament conteaza 50% si mediile generale dl cl 5-8 conteaza 50%big grin