| GraveDigger91 a întrebat:

Cum pot echivala competentele digitale cu ajutorul programului ECDL? Aveti idee cat costa,cum se procedeaza, e mai greu decat competentele digitale standard? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GraveDigger91 explică:

La liceu te costă undeva intre 4 și 600, e mai ieftin decât la firme in afara liceelor

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, poți - o să vă spună la școală cum... dar nu va da nimeni competentele digitale anul ăsta

| GraveDigger91 explică (pentru sierra1):

De ce nu? Din cauza situatiei epidemiologice?

| sierra1 a răspuns (pentru GraveDigger91):

Corect!

| GraveDigger91 explică (pentru sierra1):

Este ok momentan, eu am nevoie de ea la anul eventual, sunt cls XI, dar ar fi ideal sa o obtin cat mai din timp, sa am timp sa ma pregatesc de celelate probe

| sierra1 a răspuns (pentru GraveDigger91):

~ECDL? Aveti idee cat costa~

unde vrei să faci?

| GraveDigger91 explică (pentru sierra1):

Nu stiu,eu sunt din Bucuresti, stiu ca se fac la unele licee cu renume, da-mi niste preturi, daca ai idee, asa sa imi fac o impresie

| GraveDigger91 explică (pentru GraveDigger91):

La liceu te costă undeva intre 4 și 600, e mai ieftin decât la firme in afara liceelor