| Petrovic a întrebat:

Cum pot obtine o adresa de e-mail de la unitatea de invatamant la care sunt?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune la care. Poate te ajutam noi.

| CuriousStuff a răspuns:

Cauti site-ul scolii (majoritatea au un amarat de site in ziua de azi) si acolo la "Contact" trebuie sa fie adresa, telefon, adresa de email.

| nirocino a răspuns:

Cauti scoala ta pe google si la contact vei gasi adresa de mail sau cum spunea cineva anterior, la doamna secretara. Bafta!

| nirocino a răspuns:

Aceasta este adresa de mail
scoala88_sector3@yahoo.com

| nirocino a răspuns (pentru nirocino):

Am gasit doua adrese:
scoala88_sector3@yahoo.com
scoalagimnaziala88@yahoo.com

| Petrovic explică:

Scoala Gimnaziala nr. 88, Bucuresti

| Petrovic explică:

Multumesc! Cum obtin adresa de e-mail personala a elevului. Exemplu: nume. elev@scoala180.ro

| Necula_Roxana_2000 a răspuns:

Te duci la secretariatul scolii