| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa iau BAC-ul usor,dupa ce sa invat ca am fost la frecventa redusa si n-am lectiile, cum pot lua nota minima si care e aceasta? De unde sa invat? Din culegeri sunt putine lectii sintetizate si cu un limbaj dificil.Nu prea mai am baza, am fost la frecventa redusa din a 11 -a ca am avut probleme de depresie si anxietate severa.Mi-as dori sa invat doar pentru nota minima.dar de unde si cum? Sunt de la uman.

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Pai daca esti la uman, vei da bacul la Romana, Istorie, Logica.Trebuie sa ai minim 6 la toate probele. Poti face pregatire, vei fi luat de unde ai ramas cu materia, e un plus pentru tine. Invată de pe acum, o sa iti vina mai usor.

| Tia_Tina_1971 a răspuns:

De pe net sau papa uman...