| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa invat mai repede si mai usor? Maine am test si nu retin nimiiiic. sad

Răspuns Câştigător
| fanernest123 a răspuns:

Incearca sa faci pe foi cate un scurt rezumat al fiecarei lectii, apoi citeste schemele alea pana te culci. Subliniaza cat mai mult, fa in asa fel incat pagina sa fie cat mai colorata (cel putin pe mine ma ajuta asta). E imposibil sa nu poti retine chiar nimic. Multa bafta la test! happy

| SabineeZazz a răspuns (pentru fanernest123):

Merciiii multtt. Sa fie bafta! happy

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

În primul rând trebui să înțelegi ce încerci să reții, nu papagal.