| iliescunicoleta a întrebat:

Cum pot salva un videoclip facut pe moviemaker?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da clik pe Save Movie File

neluL
| neluL a răspuns:

Dar unde scrie ''finish movie'' nu poti sa dai clik pe publish to this computer? sau in ''FILE, EDIT, VIEW, TOOLS'' daca dai clik pe ele trebuie sa iti apara SAVE MOVIE! E cel mai simplu program de facut slide!(putin greu pana te obisnuiesti cu el)

| TedMosby a răspuns:

Buna, Nicoleta! Pentru a salva un video facut in Windows Movie Maker trebuie doar sa te uiti in stanga, unde vei gasi mai in josul paginii butonul ''Save in my computer''. Dupa ce dai click pe acest buton, next, video-ul tau va fi salvat in My Videos. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos!

| Catalyn94 a răspuns:

Te duci in
File > Save Movie File > Si dupa ii dai tot timpul Next

| iliescunicoleta explică:

Mie nu imi apare nimic de genul asta...