| NICKSOOO a întrebat:

Cum pot slabi, fara sa pun masa musculara?

3 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Alimentatia conteaza aici. Fara dulciuri, sucuri, grasimi, prajeli si fara paine. Sa mananci foarte multe fructe, legume si sa bei multa apa plata. Si ca sport poti merge dimneata pe racoare la alergat sa dai cateva ture. Pa-pa.

| Alinamia a răspuns:

Cu o alimentatie sanatoasa fara pajeli fara dulciuri sucuri ape minerale si fara paine

sa mananci carne fiarta sau pe gratar ochiuri fierte ciorbe supe dimineata un ochi fiert cu o salata sau o salata cu piept de pui si legume la amiaza un aperitiv de niste fructe sau la fel o salata sau o carne la gratar iar seara o ciorbita usoara si un fruct ciorba o poti manca la orcare masa e foarte sanatoasa si te hidrateaza

| ThePotato a răspuns:

Alergatul si mersul cu bicicleta e cel mai bun. Mergi 2-3 km sau alergi vreo 1 ora pe zi si e de ajuns. Diete (fara infometare RESPECTA MESELE) adica mananca mancare sanatoasa (fructe si legume).