| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti ajunge sa inveti la Cambridge sau Oxford?

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele (diriginta) si iti va spune! cred ca trebuie sa inveti si sa muncesti foarte mult ca sa devii un elev emerit si foarte bun la invatatura si sa ai note de numai 10 ca sa ajungi acolo!

| Clorox a răspuns:

Tu cum crezi ca poti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai iti schimbi numele in Gonzales Escobar si dupa iti dai cu placinta pe fata, de preferat cu mere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu pile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate,astia care ati comentat la misto pana acum la intrebarea mea...pana mea nici nu stiu ce cautati pe Tpu.Acest site nu are nevoie de persoane mistocare care vorba aia fac umbra site-ului degeaba.Intrebarea mea era destul de serioasa imi pare rau ca cei care ati raspuns nu ati putut fii asa.Mai bine v-ati retrage de pe TPU, site-ul acesta are nevoie doar de oameni dispusi sa ajute alti oameni cu cat mai multe raspunsuri nu de persoane mistocare.

| Diance a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule, si intrebarea ta suna aiurea. Pe bune? Trebuie sa muncesti, sa ai o media foarte mare. Nu ai cum sa ajungi acolo cu medie mica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa ajungi acolo trebuie sa inveti mult, la bac iti trebuie sa ai media peste 9.50 (din cate stiu eu), e nevoie de multa munca dar si de pile (asa cred eu )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu si eu ca trebuie sa fii destept...nu sunt o persoana atat de proasta...insa voiam sa stiu de ce medie e nevoie, cat costa taxele, ce se studiaza acolo, cam tot ce trebuie sa stii