| sbd1409 a întrebat:

Cum profesorii sunt în greva și mai sunt circa 2 saptamani din acest an școlar, iar încă nu știm dacă marțea de după Rusalii vom reveni la scoala, dati-mi idei de niște activitati pentru a face aceste 2 saptamani sa treaca mai repede.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia la mânuță manualele la care n-ai destule note - să vezi ce repede trece timpul. Si util!

| ReddY25 a răspuns (pentru sierra1):

Și dacă nu vrea?

| sierra1 a răspuns (pentru ReddY25):

știe ce ar putea face dar azi, n-are ce

| dullcat a răspuns:

De ce nu te gandesti la activitati pe care le-ai face oricum in timpul vacantei?

| LordCristobal a răspuns:

Idei de activitati care ti-ar placea:
1.Sa citesti o carte.
2.Sa te uiti la filme/seriale.
3.Sa iesi pe afara cu prietenii si sa faceti chestii noi in fiecare zi.
4. Daca ai bicicleta exploreaza toate imprejurimile orasului sau fa un traseu cu bicicleta in care sa vezi locuri noi.
5. Daca tu sau prietenii tai aveti o masina faceti o excursie frumoasa intr-o zi.
6.Sa iti gasesti un joc fain pe calculator.
7.Sa mergi la discoteca