| alexinioh a întrebat:

Cum sa fac la subiectul III la romana la BAC? Va rog ajutor dau teza maine...

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Ai invatat? Bine. Acum incearca sa iti faci un plan de atac. Ce stii despre Baltagul? Dar despre Moara cu noroc, Enigma Otiliei, Floare albastra, Plumb? Ai de facut un eseu. Nu e mare scofala. Trebuie sa te concentrezi si gata. Ai zis ca ai teza la romana maine. Cat de greu poate sa fie? Scrie, scrie, scrie! Pe foaia de examen scrii ce este cel mai important.

| alexinioh explică (pentru VALCUANDREI1994):

Mersi mult, pentru motivatie!

3 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

La subiectul cu numarul 3 iti lingi putin stiloul si incepi sa scrii pe foaia de examen raspunsul corect.

| sezekamonday a răspuns:

Inveti laughing, la ce te astepti avand in vedere ca-s peste 20 de opere de invatat.