| McLISTO a întrebat:

Cum sa fac sa iau nota mare la evaluare?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recapituland toata materia weekendul asta si in fiecare zi pana la examen. Uita de prieteni si iesit afara, pana la examen, ca asta iti va fi de folos acum, mai mult dceta prietenii sau distractia.
Succes!

| sierra1 a răspuns:

Du-te la biserică și roagă-te până te dor genunchii, succes garantat!

| Catrice a răspuns:

Înveți
Copiezi
Înveți mai mult

| Frank51 a răspuns:

Rugăciune și mătănii.

| gabicoo a răspuns:

Învățând!

| aditimus a răspuns:

Sa inveti!

| Vântulalb a răspuns:

Sa inveti totul. Nu e nici un mister.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă ai învățat vei lua notă mare.

| isemilia a răspuns:

Inveti. Si esti atent sa nu intelegi gresit enuntul, mai ales la grila. (sau, la matematica, sa calculezi gresit ceva)

| salieri84 a răspuns:

Depinde ce soi de om esti:

- elev eminent- inveti
- miserupist - ''da-o dreku de evaluare, oricum am scoala vietii.
-bombardier- daca ma imbrac fasion si arat k un baietas, impresionez juriulu.
- om cu frica lui Dumnezeu- ''pfff, nu am invatat nimic, poate ma salveaza Doamne-Doamne si-mi pica ceva ce stiu( cum ar fi din Evanghelie)
- smenar- metoda plicului la evaluatori.