| Siracuzia a întrebat:

Cum sa fac sa invat mai bine anul asta? Adica anul trecut am invatat destul de bine, am avut media 9, 87 dar anul asta as vrea sa ma perfectionez si nu stiu cum. Ce sfat imi dati?

Răspuns Câştigător
| aliona_6797 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Incearca sa iti fixezi mai bine notiunile care iti sunt predate in clasa, cautand informatii suplimentare care sa le sustina, poate chiar dezambiguizeze. Informatii suplimentare gasesti pe net, numai ca ai grija la unele site-uri care te pot induce in eroare, si in carti de specialitate.
Mult succes la scoala!

3 răspunsuri:
| Sua a răspuns:

Total de acord cu daniel

| Blackwoman27 a răspuns:

Eu una zic ca esti super tocilara?
Cum naiba sa aia 9. 87 inseamna ca nu ai iesit din casa tot anul scolar si ai stat nu mai cu nasul in cartistraight face
Trezeste-te fato la relaitate si vezi viata departe de peretii scolii!

| daniel12345 a răspuns:

laughing asta e o gluma, nu? eu cred ca nu ai cui sa te lauzi...