| AmazingONEx a întrebat:

Cum se face că unii bărbați, în special vedete, nu au niciun fir de păr pe corp?
Cum reușesc să se mențină sau ce fac pentru a se menține așa?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se chinuiesc cu epilare, de dragul camerelor. tongue
Barbatii "adevarati" (cei care fac sport din greu) sunt chiar foarte parosi, ei avand accentul pe performanta si nu la "retusari" cu ceara sau laser.

De fapt, femeile cunoscatoare prefera barbatii parosi si musculos, cat mai naturali. happy

(dar mai ales pe cei cu conturi si pormoneu gros big grin )

| Adry05 a răspuns:

Se...epileaza?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai asta e meseria lor sa arata bine, probabil sunt zilnic pe la saloane... faci epilari cu laser samd

| GabiDumitrescu a răspuns:

Photoshop. happy
@suntserios: Astia epilati arata penibil, nu bine.

| johnnny123 a răspuns:

Și în plus față de răspunsurile de mai sus, ce te face să crezi că vedetele arată tot timpul așa cum le vezi în filme sau poze?

În viața de zi cu zi, multe vedete arată atât de banal încât nici nu le-ai recunoaște pe stradă.

| Ineys a răspuns:

Epilare cu laser sau electroliza. Epilare "permanenta".
Am zis "permanenta" in ghilimele pentru ca din cate stiu eu, cea cu laser te tine cateva luni bune poate chiar un an. Singura epilare permanenta cu adevarat este cea prin electroliza care distruge radacina firului de par, practic o arde.

Cauta pe net mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se epileaza ca ****. Majoritatea se duc des la epilat.