| Dantewashere a întrebat:

Cum se face repartitia locurilor de cazare la un camin studentesc? ce standarde trebuiesc indeplinite?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In general, intai sunt repartizati cei de la buget, in ordinea mediilor si, daca mai raman locuri, cei de la taxa, dupa acelasi criteriu.
Dar, cam fiecare campus universitar are reguli proprii, asa ca trebuie sa intri pe site-ul universitatii care te intereseaza, la sectiunea "cazare" si sa citesti regulile specifice.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ordinea mediilor