| jeni123 a întrebat:

Cum se face un eseu?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu te lasa intimidata de termen.De fapt trebuie sa faci un referat."Eseu" se traduce prin "incercare", ceea ce inseamna ca nu este obligatoriu sa cuprinda totul, ci doar acele aspecte care sunt preferate sau mai bine stapanite de tine.Succes.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Iei mingea ovală, primită de la un coechipier, alergi cu ea la piept vreo 30 de metri şi cînd ajungi în buturile adverse o culci la pămînt. Primeşti 5 puncte pentru o astfel de realizare.

| ynculpatu a răspuns:

Zici valeuuu

| ooLaviii a răspuns:

Cauta pe Googlehappy